خط اختصاصی ارسال پیامک + تعرفه

خطوط اختصاصی در سامانه پیامکی نیز مانند خطوط تلفن همراه دارای اپراتور های مختلفی هستند که هر یک از این اپراتور ها ویژگی خاص خود و دارای پیش شماره های متفاوتی هستند.

خطوط اختصاصی که ما در سامانه پیامکی پیامیتو ارائه می نماییم ، شامل خطوط ( 1000 , 2000 , 3000 , 5000 و خطوط ثابت )  می باشد که میتوانید از این خطوط در سامانه خود استفاده نمایید.

تعرفه خرید خطوط اختصاصی اپراتور 1000 (رهیاب رایانه گستر)

اپراتور 1000 در سال 1384 به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده پیامک های انبوه معرفی شد. این شرکت متعاقبا” با عقد قرارداد با سایر اپراتورهای تلفن همراه کشور شامل ایرانسل، تالیا، مخابرات کیش و رایتل فعالیت خود را در این زمینه گسترش داد. در این خصوص نیز ارسال ماهانه بیش از ۱ میلیارد پیامک انبوه و ارائه سرویس های متنوع ارزش افزوده، نشان از موفقیت این شرکت دارد.

از مهم‌ترین مزایای اپراتور 1000 می‌توان به انتخاب شماره پیامک به‌صورت دلخواه توسط کاربر، کیفیت و سرعت بالای ارسال، تعرفه مناسب و امکان دریافت گزارش اشاره کرد.

مزایای خط 1000
سرعت بالای ارسال پیامک نسبت به سایر اپراتورها
عدم محدودیت برای انتخاب شماره
معایب خط 1000
روند فعالسازی طولانی تر نسبت به سایر اپراتورها (یک روز کاری)
تعرفه و قیمت بالاتر نسبت به سایر اپراتورها

تعرفه خرید خطوط اختصاصی اپراتور 2000 (آتیه داده پرداز)

شرکت دانش‌بنیان آتیه داده‌پرداز به‌عنوان اولین و پرترافیک‌ترین ارائه‌دهنده بستر ارسال و دریافت پیام کوتاه در سطح کشور از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با رویکرد ارائه خدمات مبتنی بر پیام‌کوتاه آغاز کرد

از مهمترین ویژگی اپراتور 2000 سرویس Deliver Base این اپراتور می‌باشد. به این معنی که فقط بابت پیامک‌های رسیده به گوشی مخاطب هزینه پرداخت می‌شود و پیامک‌های نرسیده به گوشی بدلیل خاموشی، در دسترس نبودن، بلک لیست و…برگشت داده می شود.

مزایای خط 2000
ارسال پیامک در این خطوط بالاست
کامل‌ترین هزینه بازگشت پیام در بین اپراتور ها
قابلیت دریافت گزارش دقیق بعد از ارسال پیام
معایب خط 2000
تعرفه ارسال پیامک در این خطوط بالاست
تعرفه ثبت خطوط اختصاصی در این خطوط بالاست

تعرفه خرید خطوط اختصاصی اپراتور 3000 (مگفا)

اپراتور 3000 یا مگفا (مرکز گسترش و فناوری اطلاعات) یکی از قدیمی‌ترین سرشمارهای خطوط ارسال پیامک است که در این سال‌ها فعالیت های خوبی از خود نشان داده است.

مگفا با امکان اتصال به مرکز پيام‌ کوتاه شرکت ارتباطات سيار به عنوان اپراتور اصلی تلفن همراه در ايران، مرکز پيام‌ کوتاه شرکت ايرانسل به عنوان اپراتور دوم تلفن همراه، مراکز پيام‌ کوتاه ساير اپراتورهای تلفن همراه فعال در کشور و نيز شمار زيادی از اپراتورهای تلفن همراه ساير کشورهای جهان بر اساس پروتکل SMPP‌ و قابليت پردازش بيش از یک‌هزار پيامک در هر ثانيه، مدعی ارائه‌ی خدماتی منحصر به فرد در حوزه‌ی پيام‌دهی است.

مزایای خط 3000
سرعت بسیار بالا و قابليت پردازش بيش از ‌هزارپيامک در ثانيه
بازگشت هزینه‌ی پیامک‌های ارسال‌ نشده به صورت خودکار
اعتبار و رسمیت بسیار بالای این اپراتور
معایب خط 3000
اپراتور 3000 تعریفی به عنوان خطوط غیر سفارشی ندارد

تعرفه خرید خطوط اختصاصی اپراتور 50001 (رهیاب پیام گستران)

اپراتور پیامک 50001 یکی از خطوط پرطرفدر برای ارسال پیامک است. اپرتور 50001 دارای قابلیت گزارش‌گیری دقیق می‌باشد، اپراتور 50001 برخلاف، اپراتور های دیگر با 5 عدد شروع می شود و سرعت ارسال به همراه هزینه پایین پیامک باعث جذب مشترکین زیادی برای این اپراتور شده است.

مزایای خط 50001
تعرفه بسیار مناسب ارسال پیامک
تعرفه مناسب خطوط اختصاصی این اپراتور
مزایای 50004
امکان ارسال لینک به همراه پیامک
سرعت ارسال پیامک در این خطوط بالاست

تعرفه خرید خطوط اختصاصی اپراتور 50004 ( ارمغان راه طلایی)

شرکت ارمغان راه طلایی صاحب خط 50004 است. این شرکت از سال 75 فعالیت خودش را در حوزه اطلاعات و ارتباطات شروع کرده است. از ویژگی های بسیار مناسب این اپراتور امکان ارسال پیامک با سرعت بالا و همچنین ارسال لینک سایت در پیام می باشد.

مزایای 50004
امکان ارسال لینک به همراه پیامک
سرعت ارسال پیامک در این خطوط بالاست

تعرفه خرید خطوط اختصاصی اپراتور 50004 ( ارمغان راه طلایی)

شرکت ارمغان راه طلایی صاحب خط 50004 است. این شرکت از سال 75 فعالیت خودش را در حوزه اطلاعات و ارتباطات شروع کرده است. از ویژگی های بسیار مناسب این اپراتور امکان ارسال پیامک با سرعت بالا و همچنین ارسال لینک سایت در پیام می باشد.

مزایای 50004
امکان ارسال لینک به همراه پیامک
سرعت ارسال پیامک در این خطوط بالاست

تعرفه خرید خطوط اختصاصی اپراتور خط ثابت (آسانک)

اپراتور آسانک از جانب مخابرات تهران به عنوان مجری انحصاری فعال سازی سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت انتخاب شده است. با سرویس‌های این شرکت، مشترکین تلفن ثابت شهرهای تهران و کرج می‌توانند از طریق شمارۀ تلفن خود اقدام به ارسال و دریافت پیامک کنند.

این اپراتور امکان ارسال پیامک با خط تلفن ثابت شرکت و فروشگاه را (ارسال پیامک با پیش‌شماره 021 و 026) برای شما فراهم می‌کند که با خرید سامانه پیامک پیامیتو می‌توانید از طریق اینترنت با خط تلفن ثابت پیامک ارسال نمایید.

مزایای خط ثابت
ثبت خطوط معادل شماره تلفن تهران و کرج
تعرفه پایین ثبت خطوط در این اپراتور
عدم نیاز به تمدید سالیانه خطوط

تعرفه خرید خطوط اختصاصی اپراتور 21000

خطوط 21000 برای اپراتور تلفن ثابت می باشد و برای کسانی که در تهران و کرج ساکن نیستند فراهم شده است.

با توجه به اینکه خطوط 021 و 026 وژه ساکنین ای شهرها می باشند ، شما با خرید خطوط 21000 میتوانید با توجه به ساختار شماره اختصاصی ، اقدام به ثبت خط مد نظر نمایید

مزایای خط 21000
تعرفه پیامک به نسبت پایین (بیشتر از اپراتور 50001)
عدم نیاز به تمدید سالیانه خطوط
بازگشت هزینه پیامک های نرسیده به مخابرات
فهرست