ایران.پیامک

Wp.Blog

پنل اس ام اس رایگان

آشنایی با پنل پیامک رایگان و مشکلات ناشی از آن

رایگان بودن خدمات ممکن است در نگاه اول جذاب به نظر برسد، اما با کمی تفکر متوجه خواهیم شد که قطعا کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه است. آیا شما تاکنون به این نکته دقت کرده‌اید که سرور سامانه ارسال پیامک، ماهیانه چند ده میلیون تومان هزینه دارد یا حقوق ماهیانه همه کارمندانی که برای پشتیبانی از شما در شرکت حضور دارند، چقدر است؟ کافی است شما حداقل حقوق پایه امسال برای یک کارمند را در اینترنت جستجو کنید!

با یک حساب سرانگشتی می‌توانیم حدس بزنیم که پنل پیامک رایگان با اهداف خاصی طراحی می‌شود؛ اما به نظر شما دلیل رایگان بودن سامانه پیامکی چیست؟ قطعا هیچ سازمانی به‌صورت خیرخواهانه امکان ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان را برای عموم مردم ایجاد نمی‌کند. به خواندن این مقاله ادامه دهید تا از راز سامانه پیامکی رایگان باخبر شوید.

پنل ارسال پیامک رایگان چیست؟ جذاب‌ترین تبلیغ برای فریب مردم

بعضی از شرکت‌های ارائه‌دهنده سامانه پیامکی، آنقدر کوچک هستند که اداره کردن آن‌ها هزینه چندانی در بر ندارد. چنین شرکت‌هایی ممکن است در ابتدای مسیر باشند و برای شناخته شدن شروع به ارائه پنل پیامک رایگان کنند. در چنین حالتی سامانه‌ای برای ارائه خدمات باکیفیت به شما و پشتیبانی وجود ندارد؛ بنابراین استفاده از پنل ارسال پیامک رایگان کاری منطقی به نظر نمی‌رسد.

در بسیاری از موارد، شرکت عرضه‌کننده پنل پیامکی، هزینه‌های خود را از راه دیگری تامین می‌کند. به‌عنوان مثال، تاکنون بارها شاهد وجود تفاوت در تعرفه ارسال پیامک قبل و بعد از استفاده از پنل بوده‌ایم. در این سناریو، شرکت هزینه‌های مازاد را بعد از ارسال اس ام اس  رایگان به شما تحمیل می‌کند. این کار را می‌توانیم مصداق بارز کلاهبرداری و فریبکاری بدانیم.

علت ارسال پیامک رایگان توسط بعضی از پنل‌ها چیست؟

سوال فوق ازجمله سوالاتی است که برای افراد زیرک و کنجکاوی به وجود می‌آید که همیشه به دنبال انتخاب‌های هوشمندانه هستند. هنگام ثبت‌نام در سامانه پیامکی رایگان این‌طور به نظر می‌رسد که شما هیچ هزینه‌ای را پرداخت نمی‌کنید. با این تفاسیر تست ارسال پیامک رایگان ضرری ندارد؛ اما بعد از ثبت‌نام، باید سامانه پیامک را شارژ کنید تا بتوانید ارسال پیامک از طریق اینترنت را انجام دهید. کم نیستند افرادی که بعد از شارژ سامانه پیامکی رایگان همه مبلغی را که بابت شارژ پرداخت کرده‌اند، از دست داده‌اند.

از طرفی بسیاری از شرکت‌های ارائه‌دهنده پنل پیامکی رایگان برای جبران هزینه‌ها از راه‌هایی مانند افزایش تعرفه بعد از ارسال پیامک استفاده می‌کنند. درواقع کاربر بعد از استفاده از خدمات سامانه ارسال پیامک رایگان، متوجه تفاوت چشمگیر هزینه ارسال این سامانه و سایر پنل‌های پیامکی معتبر می‌شود؛ بنابراین اگر قصد ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان دارید، باید مراقب کلاه‌برداری‌ها نیز باشید. از خودتان سوال بپرسید که آیا واقعا ارسال رایگان اس ام اس ممکن است یا برای ارسال پیامک باید هزینه پرداخت شود؟

درج پیام‌های تبلیغاتی در پیامک‌های شما؛ روشی برای کسب درآمد جانبی از پنل پیامک رایگان

سایت‌ها یا شرکت‌های ارائه‌کننده پنل ارسال پیامک رایگان، در متن پیامک شما تصرف کرده و پیامک‌های تبلیغاتی شرکت‌های دیگر را در ادامه پیامک ارسالی شما درج می‌کنند. به‌این‌ترتیب، هزینه‌ای را که خرج ارسال پیامک رایگان برای شما شده است، به بهانه تبلیغات از یک شرکت دیگر می‌گیرند. با این کار خدشه‌های جبران‌ناپذیری به نام کسب‌وکار و برند شما وارد خواهد شد.

گردآوری اطلاعات شما؛ شوم‌ترین هدف سامانه پیامک رایگان

باتوجه‌به اینکه قبل از ارسال پیامک رایگان شما باید در سایت مربوطه عضو شوید، این شرکت‌ها اطلاعاتی از قبیل سن، ایمیل، شماره کد ملی و شغل را از شما درخواست می‌کنند و پس از تایید این اطلاعات، اجازه ارسال پیامک رایگان را به شما می‌دهند. با این ترفند بانک اطلاعات مناسبی را برای مقاصد آینده خود به دست می‌آورند.

از جمله اهداف شرکت‌های ارائه‌دهنده پنل ارسال پیامک رایگان از جمع‌آوری شماره‌های ارسالی شما عبارت‌اند از:

به یاد داشته باشید که هیچ ارزانی بی‌علت نیست و هیچ خدمات رایگانی برای افراد باهوش وجود ندارد.

جبران هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان از طریق درخواست شارژ حساب

برخلاف تصور عموم مردم، پنل اس ام اس رایگان بدون ثبت نام معمولا دارای تعرفه‌های ارسال بالاتری هستند؛ زیرا بعد از ارسال پیامک انبوه رایگان از شما خواسته می‌شود تا حساب خود را شارژ کنید. در هنگام شارژ معمولا هزینه بیشتری برای جبران پیامک های رایگان ارسال شده باید بپردازید. از طرفی پنل پیامک رایگان امکانات کمتری به کاربران ارائه می‌دهند، چندان به‌روز نمی‌شوند و مهم‌تر از همه، از کاربران پشتیبانی نمی‌کنند و ثبات چندانی ندارند. به همین دلیل ما در دوران کاری حرفه‌ای خود، بارها شاهد ورشکستگی و سقوط انواع پنل پیامکی رایگان بوده‌ایم که شارژ کاربرانشان نیز از بین رفته است. از طرفی چنین سامانه‌هایی قرارداد سامانه پیامک با شما نمی‌بندند و شما مدرک معتبری برای پیگیری مشکلات ایجادشده نخواهید داشت.

قبل از اعتماد به سامانه پیامکی رایگان، دست نگه دارید و تحقیق کنید

با خرید پنل پیامکی معتبر، راه دزدی را بر کلاهبرداران ببندید!

ما پیشنهاد می‌کنیم به جای آنکه دنبال پنل اس ام اس رایگان بدون ثبت نام باشید، یک پنل پیامکی حرفه‌ای تهیه کنید که پشتیبان و پاسخگوی شما باشد. با خرید پنل پیامکی معتبر، زمانی که نیازمند پشتیبانی هستید، یک تیم حرفه‌ای برای پاسخگویی به سوالات شما حاضر خواهند بود و درصورت ارسال نشدن پیامک‌های تبلیغاتی می‌توانید این مورد را با پشتیبانی در میان بگذارید. ما یک راهنمای کامل برای خرید سامانه پیامکی نوشته‌ایم؛ پیشنهاد می‌کنیم مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس را مطالعه کنید تا با نحوه خرید یک پنل ارسال پیامک معتبر آشنا شوید.

اگر هنوز سوالی در ذهن شما برای خرید پنل اس ام اس رایگان باقی مانده است، می‌توانید به صورت تلفنی یا از طریق دیدگاه‌ این مقاله سوالتان را مطرح کنید تا در کوتاه‌ترین زمان به سوال شما پاسخ دهیم.

تست ارسال پیامک رایگان؛ قابلیتی جذاب از پنل‌های معتبر پیامکی

اگر به جای ثبت نام و خرید پنل اس ام اس رایگان قصد خرید پنل پیامکی معتبر دارید، بهتر است قبل از هرچیز، تست ارسال پیامک رایگان انجام دهید. حالا می‌توانید از رسیدن پیامک به شماره موبایل خود مطمئن شوید. سایت فراز اس ام اس (شرکت زرین ارتباطات آسیا) امکان تست ارسال پیامک رایگان را از طریق صفحه لینک‌شده برایتان فراهم کرده است. با سامانه پیامکی فراز اس ام اس قابلیت ارسال پیامک به لیست سیاه نیز در اختیار شما قرار داده می‌شود. به‌این‌ترتیب، می‌توانید به شماره‌های مسدود نیز پیامک بفرستید.

سامانه ارسال پیامک رایگان
سامانه ارسال پیامک رایگان

دریافت پشتیبانی و قابلیت‌های ویژه با پنل پیامکی معتبر؛ به ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان اعتماد نکنید

پنل پیامکی فراز اس ام اس؛ جایگزینی عالی برای پنل پیامک رایگان

در این مقاله به بررسی پنل اس ام اس رایگان بدون ثبت نام و علت رایگان بودن آن پرداختیم. سامانه پیامکی رایگان فقط برای کلاه‌برداری یا با مقاصد شوم راه‌اندازی و به مردم ارائه می‌شود؛ بنابراین به‌جای استفاده از پنل ارسال پیامک رایگان از سامانه‌های معتبر با پشتیبانی شبانه‌روزی استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تعرفه ارسال پیامک در فراز اس ام اس همین حالا با شماره تلفن ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید.

 

موضوع مرتبط

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

پیشنهاد می‌کنیم این مقالات را هم بخوانید…

اشتراک گذاری مقاله:
با خرید پنل پیامکی از ایران پیامک پولتان را برای موفقیت خرج می‌کنید!
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست